Květen 2015

JIBCon 6 2015 - Jensen & Misha

22. května 2015 v 23:57 | Ms.M4rv3l |  Videos

Supernatural Parody by The Hillywood Show®

21. května 2015 v 19:07 | Ms.M4rv3l |  funny
Pokud si potřebujete po finále zlepšit náladu není nic lepšího než tahle nová parodie. A rozhodně doporučuju dokoukat až do konce :)Finále desáté série je za námi...

21. května 2015 v 18:54 | Ms.M4rv3l |  News
Tak jsme se přece jen dočkali grandiózního vyvrcholení 10té řady. Pro dnešek ještě zachovém spoiler-free zone, takže se nemusíte bát žádných konkrétních spoilerů.

Ten kdo viděl určitě bude souhlasit, že toto finále mohlo opravdu skončit o dost hůř než jak opravdu skončilo, sice nám uzavřelo jednu dějovou liknu ale jak už bývá zvykem jednu nouvou nám zase otevřelo. Kdybych jej měla srovnat s finálem 5 série myslím, že nebylo až tak emocionálně vypjaté jak nám tvůrci slibovali ale i tak bylo rozhodně skvělé.


Samozřejmě na závěr nesmí chybět cliffhanger, jinak by to přece nebyl Supernatural, že?!

Bohužel na pokračování si budeme muset počkat nějakých zhruba 139 dní, jelikož 11. série je prozatím naplánována na 7.(8) října 2015. Takže s klidem můžete začít s celým seriálem od první řady, tak jako to asi udělám já. Prázdniny se blíží tak si určině dopřeju i nějaký ten maraton.


Co se týká novinek tak natáčení 11. řady by mělo začít asi v červenci, takže můžete očekávat nějaké fotografie. A samozřejmě se nám blíží Comic Con. Na ten se osobně velmi těším a to nejen kvůli SPN ale i spoustě jiných filmů a seriálů, které tam budou.

JIBCon 6 2015

16. května 2015 v 21:36 | Ms.M4rv3l |  News
Tento víkend probíhá v Italském Římě už šestý Jus In Bello Con. Zatím na internetu moc videjí není ale něco málo už se přece jen najde, tak to sem šoupnu. Letos se to sice bude muset obejít bez Jareda, jelikož musel jet za svou rodinou jak uvedl na svém Twitteru. Mezi hosty jsou samozřejmě Jensen, Misha, Mark Sheppard, Felicia Day, Osric Chau, Rob Benedict a spoustu dalších...

Tady je pár fotek a videjí z akce


Zahajovací ceremonieSPN S10E23 - Brother's Keeper FINALE PROMO

16. května 2015 v 21:13 | Ms.M4rv3l |  Trailers
Tak je to konečně tady... finále desáté řady je za dveřmi. Po konci poslední epizody si říkám o kolik horší to ještě může být. Podle všech spoilerů co jsou k nalezení na netu to vypadá dost bledě. Už se nemůžu dočkat ale když si představím že 11. řada bude až v říjnu, což je pět měsíců čekání, tak se mi z toho dělá mdlo.

Tady je prodloužené promo k poslední epizodě.


Jak můžeme vidět, opravdu se nám vrací Smrt, ale bohužel zatím nikde ani zmínka o Luciferovi. Škoda, doufala jsem že ho ve finále uvidíme. Ale kdo ví.. je to přece Supernatural ;)


SPN S10E22 - The Prisoner PROMO

8. května 2015 v 15:12 | Ms.M4rv3l |  Trailers
V poslední epizode Dark Dynasty nás na konci čekal nečekaný zvrat, který hodně fanoušků dost naštval. (Kdo neviděl poslední díl nechť dál nečte) ano mluvím tu o smrti Charlie... A patřím k té části fandomu, která doufá, že se k nám Charlie ještě vrátí.

Do konce 10. série už nám zbývají pouze dvě epizody... Tady je promo na tu předposlední.


Díky za návštěvu a doufám že se vám tu líbilo.
Prosím nezapomeňte na komentář, velmi potěší.