News

Následující epizody

30. ledna 2018 v 21:25 | zuzri
S13E14: Only the Best Intentions - 01.03.2018

S13E15: A Most Holy Man - 08.03.2018

s12 finale

28. května 2017 v 22:51 | zuzri
Spoilery...

tak co kdopak už se vzpamatoval z letošního finále?no ja teda zatim ne.

Nevím co mě dostalo víc jestli ty dvě úmrtí (Case sem teda fakt nečekala) a nebo ten poslední záběr na "vy víte koho" mam pocit, že se na obzoru rodí novej super záporák.
Výsledek obrázku pro supernatural finale 12 nephilim
Co tak můžete číst po netu a z letošního JIB conu Castiel by se mohl vrátit ale Crowley je zřejmě ze hry. Mark Sheppard to sám potvrdil na svém Instagramu. Já teda doufám že ho ještě do pár epizod vrátí - je to fakt super postava a je s náma už od 5té řady.
Výsledek obrázku pro supernatural finale 12

Jinak 13tá série je potvrzená a dočkáme se jí klasicky v říjnu. Doufam, že Lucifera udělají stálou postavu teď když nám dvě vypadly. Takže všem příjemný hiatus dámy a pánové.

spn | hiatus

11. března 2017 v 18:15 | zuzri
Dámy a pání,
bohužel se zase dostáváme do té nudné fáze v sezóně, kdy se nevyslilá. Pauza bude trvat až do 30. března. Doufám že se neunudíme když to začalo být znovu tak zajímavé. V následující epizodě se opět oběví Claire Novak a vlkodlaci. (pro někoho "hurá" pro někoho "ach bože"... já se spíš přikláním k druhé verzi) Sorry not sorry :D


Raději si ale nebudu stěžovat a budu i nadále vděčná že můj oblíbený seriál dále běží a vrátila se do něj jedna z mých nejoblíbenějších seriálových postav vůbec. Ano tušíte správně jde o Satana samotného. Do konce série zbývá zhruba sedm epizod, přičemž poslední bude mít premiéru 18. 5. 2017 a opět poté následuje klasická půlroční pauza.

Ale žádný strach, nudit se nejspíš nebudeme. Jelikož se nám na obrazovky po dlouhé době v dubnu vrací Doctor Who, který nám může alespoň částečně skrátit pauzu mezi řadami.

supernatural | 12x12 mini review

20. února 2017 v 11:05 | zuzri
Poslední epizoda byla něco naprosto neuvěřitelného. Opět se ukázalo, že né všechny nápady už byly vyčerpány. Pro mě osobně je tahle epizoda něco jako "Baby" v minulé řadě - jedna z těch lepších.
spoilery...
Samozřejmě to není jen tím, že se tam ukázaly mé oblíbené postavy ale také částečně kvůli tomu velmi zajímavému způsobu natočení. I když teda moc nemusím Men of Letters nakonec jsem to překousla a dokonce mám pocit, že se rýsuje hodně zajímavá dějová linka. No ale co je na této epizodě nejhlavnější ... Lucifer is Back! :D moje nejoblíbenější postava z celého seriálu už asi šest let :D.

Loni touhle dobou jsem se modlila, aby ho dali do finále - to se ale nestalo, tak snad to teď napraví. Tím by mohli trumfnout snad všechny dosavadní finále.

12x09 The First Blood mini review (spoiler-free)

27. ledna 2017 v 14:46 | zuzri
Dnešním dnem skončila zimní pauza a Supernaural je konečně zpět (a já mam zase co dělat :D).

Výsledek obrázku pro spn first blood
Dneší epizoda byla poněkud netradiční, nešlo v ní ani tak o lovení ale spíš o dořešení cliffhangeru z osmé epizody, kdy byli oba bratři zajati za "napadení" prezidenta US. Celá epizoda se nesla v takovém zvláštnim "vězeňském" duchu a potěšil i návrat smrtky Billie. Důležitou část si střihli i britští Men of Letters. No a konec, ten byl na celé epizodě samozřejmě nejvíce napínavý.

Bohužel nás teď asi zase čekají nějaké ty vyplňovací epizody, než se opět začne řešit dějová linka s Luciferem (a nephilim které je podle všeho nacestě... :D).

Ale když si srovnám loňské mid-season finale a nasledujicí epizodu (11.řada) s letoškem (12.řada), zdá se mi, že kvalita mírně poklesla. Nejspíš to bude tím, že Mark Pellegrino je jako Satan prostě nenahraditelný. Doufám že se ještě v seriálu objeví...

Názory na epizodu klidně do komentářů (i se spoilery).

Don´t Call Me Shurley - mini review

5. května 2016 v 13:04 | Ms.M4rv3l
Možné SPOILERY k epizodě 11x20

Když vyšla asi před rokem a půl dvoustá epizoda - Fan Fiction - byla sem z ní dost naměko :D všechny ty songy byly strašně dojemné a když se v ní nakonec objevil Chuck se svým slavným "Not Bad" byla jsem si na 99% jistá, že je to Bůh. :D

Vlastně se mi ještě u žádné epizody nestalo abych se opravdu rozbrečela, no ale tohle se po dnešku změnilo. V momentě kdy kdy začal Chuck/God zpívat už sem se prostě nemohla udržet. A taky měním svůj seznam TOP epizod a na prvním místě je od této chvíle Don´t Call Me Shurley. Autoři opět dokázali, že seriálu ještě nedošel dech a je mi opravdu jedno jestli někteří tvrdí, že jedenáctá řada je hodně slabý odvar - pro mě je to jedna z nejlepších sérií vůbec.

SUPERNATURAL S12 CONFIRMED!!!!!

11. března 2016 v 21:20 | Ms.M4rv3l

SUPERNATURAL BYL OBNOVEN PRO 12. ŘADU---PF2016

30. prosince 2015 v 18:49 | Ms.M4rv3l
Doufám, že jste si užili pěkné Vánoce a Silvestr bude taky super.
Do nového roku přeju všem hodně zdraví, štěstí a pokud možno další sérii Lovců Duchů.

11x04 - "Baby" aneb nejlepší epizoda jedenácté řady?? - mini review

1. listopadu 2015 v 22:07 | Ms.M4rv3l
29.11. jsme měli možnost vidět čtvrtou epizodu jedenácté řady s názvem Baby. Jak již jméno napovídá, děj byl zaměřen na auto bratrů. I když ne tak docela, spíše šlo o pohled na život Sama a Deana jak je vydí jejich Impala. Sice šlo jen o vyplňovací epizodu, která nějak zvlášť neobohatila hlavní dějovou linku této řady (Temnota) ale i tak mě dost zaujala a připomněla mi proč vlastně tento seriál tak moc zbožňuju i po tolika letech.

I když je možná ještě brzo tvrdit o této epizodě, že je nejlepší z celé řady jelikož je teprve čtvrtá, myslím si že bude rozhodně navždy patřit k mým nejoblíbenějším epizodám z celého serálu a to hlavně díky skvělé akci, zajímavému příběhu a neotřelému nápadu zachycovat vše pohledem auta. Bylo skvělé nahlédnout do vztahu Sama a Deana s Impalou a vidět, co všechno musí jejich milované auto přetrpět.

Prozatím mě jedenáctá řada dost baví, takže doufám, že jí v polovině nedojde dech a svou kvalitu bude jen zvyšovat.

A snad se dočkáme i dvanácté řady... ;)


Rozpis vysílání prvních epizod 11. řady

28. září 2015 v 14:33 | Ms.M4rv3l

Datum

Název

07. 10. 15Out of The Darkness, Into the Fire
14. 10. 15Form and Void
21. 10. 15The Bad Seed
28. 10. 15Baby

 
 

Reklama
Reklama


Díky za návštěvu a doufám že se vám tu líbilo.
Prosím nezapomeňte na komentář, velmi potěší.