News DW

doctor who | s10 trailer

14. března 2017 v 19:47 | zuzri
Nový trailer na 10.řadů, která startuje už 15. dubna a bude zároveň poslední sérií pro 12tého Doktora

Doctor Who | s10 - seznam scénaristů pro jednotlivé epizody

27. ledna 2017 v 19:00 | zuzri
Série se natáčela v Cardiffu od červan roku 2016. Moffat by měl také psát letošní vánoční speciál(jeho poslední). Dále ještě není jasné jestli Capaldi zůstane jako Doctor i pro 11.řadu. Celá 10.řada by se měla začít vysílat v dubnu tohoto roku na BBC One.

Episode 1 - Steven Moffat
Episode 2 - Frank Cottrell-Boyce
Episode 3 - Sarah Dollard
Episode 4 - Mike Bartlett
Episode 5 - Jamie Mathieson
Episode 6 - Steven Moffat and/or Peter Harness
Episode 7 - Peter Harness and/or Steven Moffat
Episode 8 - Toby Whithouse
Episode 9 - Rona Munro
Episode 10 - Mark Gatiss
Episode 11 - Steven Moffat
Episode 12 - Steven Moffat

Výsledek obrázku pro doctor who

Co je Doctor Who/Pán Času

25. ledna 2017 v 14:03 | zuzri
Tento britský sci-fi seriál má dlouholetou historii a je dokonce zapsán i v Guinnessově knize rekordů. Začal se vysílat již v roce 1963 a s drobnými přestávkami běžel až do devadesátých let kdy byl přerušen. V té době vznikl pouze jeden film (1996). V roce 2005 se televizní stanice BBC rozhodla seriál obnovit a od té doby máme možnost ho sledovat vždy koncem srpna a během září a řijna. Navíc se každé Vánoce potom můžeme těšit na speciální epizodu.

Související obrázekSeriál pojednává o mimozemšťanovi/cestovateli v čase jménem The Doctor, který se svými společnkíky řeší různé záhady a zažívá spousty dobrodružství, ať už jeto na planeťě Zemi nebo na jakékoliv jiné planětě v celém Vesmíru. Náš hlavní hrdina je zajímavý hlavně tím, že v podstatě nemůže umřít, má totiž zvláštní schopnost regenerace, při které se zcela uzdraví avšak vždy změní i svou tvář. Což je na jednu stranu skvělé protože takhle může seriál běžet donekonečna, ale problém nastává v momentě kdy si na něj zvyknete a on Vám na konci série zregeneruje...

Takto se v seriálu vystřídalo od začátku jeho vysílání již 12 Doktorů (+1) V současnosti Dvanáctý Doktor (Peter Capaldi) má před sebou poslední sérii (10tou), po které ho čeká regenerace. Spolu sním by měl odejít i výkonny producent Steven Moffat. Tyto informace se ovšem mohou ještě změnit.


V ČR jste se se seriálem mohli setkat na stanici AXN nebo ČT2. Momentálně je do češtiny nadabováno 7 sérii.
 
 

Reklama

Díky za návštěvu a doufám že se vám tu líbilo.
Prosím nezapomeňte na komentář, velmi potěší.